Garantija

Visām interneta veikalā Tracker.LV piedāvātajām precēm tiek nodrošināta ražotāja garantija. Garantijas laiks ir norādīts preces aprakstā. Saņemot preci, Jūs saņemat garantijas dokumentus, kuros ir paskaidroti garantijas nosacījumi.

Ja garantijas termiņa laikā precei ir radušās tehniskas problēmas, tiek veikts bezmaksas garantijas remonts saskaņā ar ražotāja noteikumiem. Šādā gadījumā Jūs varat griezties servisā, kurš norādīts garantijas talonā.

Griežoties garantijas servisā, ir nepieciešams uzrādīt garantijas talonu un preces iegādes apliecinošu dokumentu.

Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju, kā arī pārbaudīt, vai pareizi aizpildīts garantijas talons.

Garantijas saistības tiek anulētas gadījumos:
— ja pircējs nevar uzrādīt pareizi aizpildītu garantijas talonu,
— ja produkts (izstrādājums), kas paredzēts personiskām (sadzīves) vajadzībām, ticis izmantots peļņas gūšanai, ražošanas vajadzībām vai citiem nepieļaujamiem mērķiem,
— ja tiek pārkāpta lietošanas instrukcija,
— ja uz izstrādājuma saskatāmas nekvalificēta remonta pēdas,
— ja veiktas izmaiņas izstrādājuma konstrukcijā vai shēmā,
— ja produkta vai izstrādājuma sērijas numurs ir izmainīts, izdzēsts vai nav nosakāms.

Bojājumi, kuri anulē garantiju:
— bojājumi, kurus izraisījusi svešķermeņu, vielu, šķidrumu, kukaiņu iekļūšana izstrādājuma iekšienē,
— bojājumi, kurus izraisījusi stihija, ugunsgrēks, sadzīves faktori, nejauši ārējie faktori (strauja sprieguma maiņa elektriskajā tīklā u.c.), kā arī nelaimes gadījumi, 
— bojājumi, kurus izraisījusi neatbilstība barošanas, telekomunikācijas un kabeļu tīklu parametru standartiem un citi ārējie faktori,
— bojājumi, kurus izraisījusi nestandarta vai nekvalitatīvu izlietojamo materiālu, rezerves daļu, komplektējošo materiālu, piederumu, aksesuāru, dažādu veidu informācijas nesēju lietošana.

Garantija neattiecas:
— uz izlietošanas materiāliem, piederumu (aksesuāru) komplektiem un barošanas elementiem, ja šādu nomaiņu paredz konstrukcija un tas nav saistīts ar preces (izstrādājuma) izjaukšanu.

Tracker.LV neuzņemas atbildību par iespējamo kaitējumu, kuru izstrādājums (produkts) tiešā vai netiešā veidā varētu nodarīt cilvēkiem, mājdzīvniekiem vai mantai.

Preces atpakaļ atdošanas tiesības
Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr. 207 „Noteikumi par distances līgumu nosakas”, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāra dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.
 

Karsts piedāvājums

GPS tracker Avto TK-Star

GPS tracker Avto TK-Star

GPS tracker Avto TK-Star - multi-funkcionāla, ļoti jutīga, miniatūra un lēta ierīce, un tā paredzēta automašīnas ātruma un maršruta izsekošanai. Avto TK-Star Automobile Tracker strādā GSM režīmā, ar GPRS-savienojumu. Ierīcei nav ārējās antenas, tas ļauj to slēpti uzstādīt automašīnā. GPS-uztvērēja jutību tas neietekmē. Iebūvētais mikrofons ļauj uzraudzīt situāciju ap trekeri. Tracker Avto TK-Star tiek uzturēts ar dažādām interneta monitoringa novērošanas sistēmām.

80.00

Jaunumi

Jauns dizains

otrdiena, 2010. gada 14. septembris

Mājaslapas dizains tika nomainīts www.tracker.lv.

AVL Car GPS Tracker

piektdiena, 2010. gada 23. jūlijs

Tracker.lv atbalstīto ierīču sarakstam ir pievienota jaunā ierīce GPS/GPRS tracker AVL Car GPS Tracker (Automatic Vehicle Location)

GPS Tracker & SOS Mobile Phone «Track & Talk»

sestdiena, 2010. gada 27. februāris

Tracker.lv atbalstīto ierīču sarakstam ir pievienota jaunā ierīce GPS Tracker & SOS Mobile Phone «Track & Talk»

Jauns dizains

ceturtdiena, 2010. gada 25. februāris

Mājaslapas dizains tika nomainīts www.tracker.lv.

GPS/GPRS tracker TK-102

sestdiena, 2010. gada 2. oktobris

Tracker.lv atbalstīto ierīču sarakstam ir pievienota jaunā ierīce GPS/GPRS tracker TK102 (Astron GT-102)